Alexandra Varga


Kdo je Alexandra Varga?


Alexandra Varga, Miss Bellydance Maďarska z roku 2013, nepokořená královna drum sola. Publikum ji miluje pro její dynamickou osobnost a hravost. 

Alexandra je uznávanou tanečnicí a instruktorkou, která vyučuje na mezinárodních tanečních akcích, mezi které patří světově známý CAIRO! Festival (Maďarsko), Oriental Rose Festival (Německo), Orienthalia Festival (Srbsko). Je hlavní instruktorkou v Taneční škole Mercedes Nieto - NIMFEUM a choreografka Raqs Tabla Troupe. 

Alexandra je sólistkou Nymph Oriental Dance Company již od jejího založení - s touto skupinou vystupovala v mnoha zemích např. na Královské svatbě v Kataru, ale také v Číně, v Maroku či v Egyptě. Na skupinu, kde může prezentovat opravdovou uměleckou stránku orientálního tance, je velmi hrdá. S každým představením publiku znovu ukazují velikost a smysluplnost orientálního tance. 

Alexandra se také specializuje na jedinečnou techniku drum sola, analyzuje běžné chyby a vytváří inovativní perspektivy ve sféře orientálního tance.

Alexandřin Workshop: Dynamic changes in oriental dance

17.11. 2023 12:00 - 14:15, Malý sál SVČ Rýmařov


Orientální tanec je plný kreativních nápadů. Muzikalita je zásadní pro vykreslení emocí a nálady písně. Na tomto workshopu se budeme specializovat na dynamické změny, díky kterým je náš tanec jedinečný.

S pomocí technického tréninku a kombinací prozkoumáme mnoho možností, jak udělat náš tanec vrstevnatější a osobitější. Procvičíme propojení pomalých a rychlých pohybů, probereme různé způsoby pauz a důležitost přítomnosti při tanci.

Nemůžu se dočkat, až si zatančím a prozkoumám toto vzrušující téma s vámi všemi!


Cena:

  • děti do 15 let (včetně): 430,-
  • 15 a více let (dospělí): 490,-

Výuka bude probíhat v anglickém jazyce.

Na dobu mezi semináři bude možné objednat jídlo.

Změna sálu a času konání semináře vyhrazena. 

Akční balíčky:

  • Přihláška na 3 a více seminářů: 10% sleva
  • Přihláška na 2 semináře: 5 % sleva