Oliwia Rainczuk


Medailonek Oliwie Rainczuk


Oliwia je orientální tanečnice z mladé taneční generace v Polsku. Jen co orientální tanec vyzkoušela, okamžitě se do něj zamilovala. Tanec pro ni znamená: emoce, neustálé zlepšování sebe sama a posouvání svých vlastních hranic.

Je vítězkou mezinárodních festivalů (1. místo v kategorii Raqs Sharki Professional - YallaBina, 1. místo v kategorii Live Band Queen - Diamonds of Orient a 2. místo v kategorii Raqs Sharki Professional - Egypt in Tuscany)

Ve své kariéře měla možnost vystoupit po boku orientální taneční legendy - Diny. V průběhu její cesty do Káhiry se učila od nejlepších tanečníků na světě, mezi které patří Dina, Randa Kamel a Raqia Hassan. Nejvíce miluje klasický orientální tanec, ale každá variace orientálního tance má něco, co Oliwia miluje. Charismatické, flirtující a milující publikum!

Workshop s Oliwií Rainczuk:
How to express yourself in dance: dancer as an actress


Spousta tanečnic miluje tanec, ale na pódiu se trápí s vyjádřením svých emocí. Na semináři se společně naučíme, jak vyjadřovat své emoce na vystoupeních a na trénincích. Nejlepší cesta vede přes praxi. Seminář bude skloubením hereckých triků se dvěma krátkými orientálními choreografiemi ve dvou různých stylech - tanečnice si tedy rovnou můžou vyzkoušet tyto své nově nabité schopnosti v tanci! ,,How to express yourself in dance?: a dancer as an actress." seminář je kombinací mezi snahou vyjádřit své emoce v tanci a naučením se Oliwiin taneční styl.

Pokud máš problém vyjádřit své emoce na pódiu, s charismem nebo s kontaktem s publikem (nebo pokud si chceš tyto schopnosti zlepšit!) a co je víc, pokud chceš do svého tanečního repertoáru přidat další egyptský styl... Oliwia se nemůže dočkat, až tě na svém semináři přivítá!

13.11. 2022 14:00 - 16:00, Malý sál SVČ Rýmařov   /   Primární jazyk výuky: Angličtina
Cena:    Děti do 15 let (včetně): 390 Kč/os.    16 a více let: 430 Kč/os.