Jayanti


Kdo je Jayanti?


Jayanti vede tanečně-jógové studio Naplno v Praze, kde spolupracuje s úžasným týmem lektorů různých tanečních stylů. Letos se účastnila Evropského turné s Bellydance Evolution v tanečně-divadelním představení The Jungle Book. S BDE spolupracovala také na projektech Alice in Wonderland a The Wonderful Wizard of Oz. V květnu byla mezi hlavními hosty a lektory na prvním ročníku Gent India Dans Festivalu v Belgii. 

Miss sympatie a Miss Orient 2005 získala také 2. místo na Liptov Orient Festivalu v kategorii klasický orientální tanec z roku 2012 a z roku 2013 má 3rd Runner Up v kategorii klasický orientální tanec z Bellydancer of the Universe (California, US). 

Jayanti dříve působila také v profesionální taneční skupině Al fayyum dancers pod vedením Sheyly, díky které se začala více zajímat o klasický egyptský styl, egyptský foklor a Bollywood. Tančila i ve skupině Abanico a v roce 2014 se podílela na vystoupení skupiny Kazafy Troupe v Londýně. Nyní se specializuje na Indian Tribal Fusion Bellydance a vede pravidelné kurzy orientálního tance, kardio cvičení a tanečně-pohybové průpravu zaměřenou na flexibilitu.

Jayantin Workshop: Indian Mantra

17.11. 2023 15:00 - 16:30, Malý sál SVČ Rýmařov


V tomto semináři se nejdříve zahřejeme, rozcvičíme a budeme pokračovat s kombinacemi ve stylu Tribal Fusion Bellydance obohaceným prvky indických muder, asán z jógy a tradičními pohybovými prvky indických tanců. Při následující choreografii si ukážeme, jak propojit meditaci a tanec. Na závěr se protáhneme.

Doporučený oděv - legíny a na ně šátky či krátké taneční sukýnky.


Cena:

  • děti do 15 let (včetně): 430,-
  • 15 a více let (dospělí): 550,-

Výuka bude probíhat v jazyce účastníků: cz/eng.

Na dobu mezi semináři bude možné objednat jídlo.

Změna sálu a času konání semináře vyhrazena. 

Akční balíčky:

  • Přihláška na 3 a více seminářů: 10% sleva
  • Přihláška na 2 semináře: 5 % sleva