Lucia


Kdo je Lucia?


Lucia je slovenská tanečnice z Bratislavy. Od dětství se soutěžně věnovala společenským tancům. V roce 2007 se poprvé setkala s orientálním tancem, který ji naprosto okouzlil. Zúčastňuje se zahraničních tanečních festivalů jako účinkující host, lektor, porotce, ale také se neustále vzdělává na tanečních workshopech a seminářích. Taktéž soutěžila v tanečních soutěžích, ve kterých získala již několik ocenění. 

Její oblíbený styl je především orientální klasika, tarab a tanec na lyrické skladby. V jejích choreografiích a tanečním projevu dominuje jak elegance a výraz, tak i silná ženská energie. Její srdcový projekt je taneční skupina Aphrodisia Dance Company, která slibuje "vystoupení na hraně všech smyslů". V Bratislavě vede pravidelné kurzy orientálního tance. 

Luciin Workshop: Závoj, elegantní partner v tanci

17.11. 2023 9:30 - 11:30, Malý sál SVČ Rýmařov


Workshop bude zaměřený na vícero tanečních kombinací se závojem, kde prioritní bude taneční pohyb a závoj bude jako hlavní esence tance.

Závoj, elegantní partner, který podrží a nezradí při tanci. Jemný hedvábný závoj, který dotvoří a umocní umělecký zážitek z tance.

Zatancujeme si mejance, tarab a také na lyrickou skladbu se závojem.

Pomůcka: hedvábný závoj si přinést s sebou, jestli je možné. Pár jich bude k zapůjčení. 


Cena:

  • děti do 15 let (včetně): 430,-
  • 15 a více let (dospělí): 490,-

Výuka bude probíhat ve slovenském jazyce.

Na dobu mezi semináři bude možné objednat jídlo.

Změna sálu a času konání semináře vyhrazena. 

Akční balíčky:

  • Přihláška na 3 a více seminářů: 10% sleva
  • Přihláška na 2 semináře: 5 % sleva