Terezie


Kdo je Terezie?


Terezie je mladá profesionální tanečnice a choreografka z Liberce, která se tanci věnuje od svých pěti let. Od té doby břišním tancům zcela propadla. Vystudovala Akademii egyptského tance pod vedením Ahmeda Fekryho. Zaměřuje se především na orientální tanec, a to jak v jeho nejznámější egyptské podobě Raqs Sharki, tak i na styly z Dálného východu, jako je Iraqi či indický Bollywood. 

Kromě břišního tance se zdokonaluje také lekcemi baletu, které jejímu tanci dodávají správnou formu. Je držitelkou 16 zlatých medailí z Mistrovství České republiky v orientálním tanci a také devítinásobnou mistryní světa. V posledních letech pořádá taneční workshopy a vystoupení nejen v České republice, ale také v různých městech v Indii pod hlavičkou Ameen Events & Promotions. 

Tereziin Workshop: Indický tanec Lavani

17.11. 2023 16:45 - 18:45, Taneční sál SVČ Rýmařov


Přijďte objevit kouzlo Lavani - energického tradičního tance z indického státu Maharashtra!
Lavani, jehož název vychází z sanskrtského slova "Lavanya", což v překladu znamená "krása", je strhující tancem, který se vyznačuje dynamickými pohyby, rychlými změnami rytmu a výraznými obličejovými gesty.

Na semináři se společně ponoříme do základů tohoto tance, který se také pojí s vyjádřením emocí a příběhů. Naučíme se, jak prostřednictvím tanečních pohybů a mimiky obličeje dokonale vyjádřit emoce.

Kromě toho se v rámci semináře naučíme krátkou choreografii, která nám umožní prakticky uplatnit naše nově získané dovednosti.


Cena:

  • děti do 15 let (včetně): 430,-
  • 15 a více let (dospělí): 490,-

Výuka bude probíhat v jazyce účastníků: cz/eng.

Na dobu mezi semináři bude možné objednat jídlo.

Změna sálu a času konání semináře vyhrazena. 

Akční balíčky:

  • Přihláška na 3 a více seminářů: 10% sleva
  • Přihláška na 2 semináře: 5 % sleva